BİZ KİMİZ?

MEB ÜNVAN       :  VEKTÖREL GRUP UZAKTAN EĞİTİM KURSU

G.M.K. Bulvarı Fevzi Çakmak Sokak No:24 / Daire: 17-18-19-20’da 400m2 bir alan üzerinde kurulu; aynı anda 25000 öğrenciye eğitim verebilme kapasitesine sahip Cisco sunucular üzerinde kalite ve kesintisiz Uzaktan Eğitim veren köklü bir eğitim kurumuyuz. Bilgisayar Kursu, Kpss Kursu, Yabancı Dil Kursu, YGS, LYS, Açık Öğretim Kursu, Aile Danışmanlığı, Eğitimcinin Eğitimi, İK,  Kişisel Gelişim Kursu ve M.E.B. onaylı sertifika çeşitliliğiyle de Türkiye’nin en Büyük Özel Teşebbüs Uzaktan Eğitim Merkezidir.

TARİHÇEMİZ

Uzaktan Online Eğirim www.uzaktanegitim.com 2004 yılında kurulan eğitim ve bilişim firması olan Vektörel Grup bünyesinde 10000 lerce bireysel kursiyerin yanısıra; Başbakanlık, SGK, Sanayi Bakanlığı, TRT, MKE, Havelsan, Aselsan, Ziraat Bankası, Başbakanlık TOKİ, KYK, Kalkınma Bankası, Merkez Bankası, Adalet Bakanlığı, TÜBİTAK, Toprak Mahsulleri Ofisi gibi kamu kurumlarına  uzaktan ve örgün eğitim hizmeti vermiştir.

VİZYONUMUZ

Uzaktan Eğitim (www.uzaktanegitim.com): Aynı kulvardaki tüm kurumlardan bir adım önde olarak, kalitenin yanında, insanı ve insani değerleri ön planda tutarak, her zaman yeni teknolojiyi kullanarak bireyin gelişimine katkı sağlarken içinde yer aldığı sektörlerde her zaman öncü ve önder olmak

MİSYONUMUZ

Teknolojik yeniliklerin yakın takipçisi olarak, e-eğitim de dünya devleri ile rekabet edebilen ve ülkemize döviz kazandıran uluslararası saygın bir firma olmak.

DEĞERLERİMİZ

1- Her ne olursa olsun güvenilir ve dürüst olmak,
2- İş ahlakı ve sosyal sorumluluk sahibi olmak,
3- Dinamik ve enerjik olmak,
4- Kaliteli eğitimin takipçisi olmak,
5- Takım ruhunu korumak,
6- Her zaman yeniliğe ve değişime açık olmak.

Uzaktan Online Eğitim Bilişim Yayıncılık Tic. Ltd. Şti.